Отопительный сезон завершен: как сберечь в доме тепло и электроэнергию                 

Із завершенням опалювального сезону для жителів Донеччини ще більш актуальним стає питання, як не витрачати зайві кіловат-години на роботу електрообігрівачів та зробити домівку теплішою.

Особливо під час карантину, коли більшість часу люди проводять вдома. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO ділиться порадами.

  • Вікна – перевірте, чи не мають вони щілин. Вдень відкривайте  жалюзі та  ролети, щоб сонячне світло зігрівало оселю. Ввечері, навпаки, щільно закривайте штори. Це допоможе зберегти тепло.
  • Підлогу по можливості застеліть килимами.
  • Двері між кімнатами зачиняйте щільно, щоб не втрачати тепло у більш теплих приміщеннях.
  • Меблі потрібно правильно розташувати. Біля холодних зовнішніх стін можуть стояти шафи, комоди або столи. А от ліжка, дивани та крісла розмістіть біля міжкімнатних або міжквартирних стін.
  • Обігрівач краще використовувати більш економний. Наприклад, конвекторний, інфрачервоний або масляний замість прожерливого тепловентилятора, що висушує повітря та спалює кисень.

Власникам двозонних лічильників вигідніше вмикати обігрівач з 23:00 до 7:00. Саме в цей час діє нічний тариф, що вдвічі дешевший. Вдень обігрівач можна вимкнути, адже накопичене за ніч тепло збережеться ще довго.

Отримати двозонний лічильник можна у складі енергоефективного набору Розумний Watt. Наразі його можна замовити зі знижкою 15% на сайті електропостачальника YASNO у Донецькій області. Набір, до якого також входять розумна розетка та LED-лампи, надійде поштою, а безкоштовна заміна лічильника «під ключ» відбудеться після завершення карантину.

«До економії електроенергії потрібно підходити комплексно. Ми радимо поєднувати корисні побутові звички з сучасними енергоефективними рішеннями. У такому разі кожна родина зможе зменшити витрати на електроенергію до 50%», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
10

Эта запись была размещена в рубрики: