Обними дерево и станет легче. Исландский опыт карантина

Лісова служба Ісландії запропонувала людям незвичайний спосіб боротьби зі стресом і тривогою під час карантину. Там радять обіймати дерева, оскільки обіймати людей зараз небезпечно для здоров’я – потрібно тримати соціальну дистанцію, пише «СВІДОК»

“Коли ви обіймаєте дерево, це прекрасне почуття розслаблення, – пояснюють там. – Тоді ви готові до нового дня і нових викликів”.

Читайте также: Против коронавируса. Инженеры приглашают жителей Славянска объединиться и помочь медикам

У лісництві вже розчистили доріжки від снігу і позначили інтервали 2 метри, щоби люди могли гуляти і відчувати себе комфортно. Відвідувачам рекомендують йти подалі в ліс, а не зупинятися біля першого-ліпшого дерева.

“Буде добре, якщо ви зможете приділити п’ять хвилин свого дня, щоб обійняти дерево, цього цілком достатньо, – кажуть співробітники лісництва. – І дуже приємно закривати очі, притулятися щокою до стовбура і відчувати тепло і потоки, які течуть з дерева. Це правда можливо відчути “.

Відзначимо, що знайти дерево для обіймання в Ісландії не так-то просто. У IX столітті, до заселення людиною, Ісландія була покрита, в основному, березовими лісами. Однак поступово майже всі ліси були вирубані. Зараз в Ісландії окреслено мету – покрити лісом п’ять відсотків пустельних площ до 2040 року. Основні дерева, які там висаджують – тундрова береза ​​і горобина.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: