Дистанционка… или когда не хватает “живого” общения. По результатам опроса

 

Минулого тижня Державна служба якості освіти України провела онлайн-опитування, результати якого будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів під час пандемії. 

Станом на 13 квітня вже є перші результати, які представив Голова Служби Руслан Гурак під час антикризового національного онлайн-ЕдКемп 2020 - Тримай п'ять, освіто!

Загалом участь в опитуванні взяли понад 180 000 респондентів: 100 000 батьків, 40 000 учнів, 37 000 вчителів та 3 343 керівників шкіл. За результатами анкетування 50 % учнів 9-11 класів подобається навчатися дистанційно. Проте більшості школярів все ж таки бракує «живого» спілкування з учителями, однолітками.

Основною проблемою під час пандемії, яка виникає у процесі дистанційного навчання, 60% батьків відмітили важкість у мотивації дитини до навчання, 5 % відповіли, що складність полягає у відсутності будь-яких ґаджетів.

В умовах карантину 46 % педагогів витрачають значно більше часу на підготовку до проведення навчальних занять. 38 % батьків запевняють, що значно збільшилося навантаження на дітей під час дистанційного навчання. 

Є над чим замислитися і дорослим, і малим. Та маємо надію, що ці випробування невдовзі закінчаться, і найближчим часом ми повернемося до традиційних уроків та жвавого обговорення вражень.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: