“Папа, мама, я – спортивна сім’я”. Родина Драгулян зі Слов’янська

Як повідомлялось раніше, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради, комунальний заклад «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з інтернет-виданням «Деловой Славянск» проводить міський ОНЛАЙН-конкурс - «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Сьогодні презентуємо вам наших перших участників - спортивну родину Драгулян.

Ми бажаємо нашим учасникам перемоги, та нагадуємо, що в онлайн-конкурсі «Мама, тато, я – спортивна сім’я» може прийняти участь усі бажаючи сім’ї міста Слов’янськ (мінімум 3 учасника: батьки та дитина (діти).

Умови проведення онлайн-конкурсу «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

З 13 по 17 квітня 2020 року учасники онлайн-конкурсу запрошуються зняти коротке відео (до 45 секунд, у горизонтальному розташуванні) як вони разом всією родиною займаються спортом в домашніх умовах, додати спільне горизонтальне фото родини, та надіслати все на електрону адресу інтернет- видання «Деловой Славянск»: slavdelo2012@gmail.com або slavdelo2012@ukr.net з позначкою «Для конкурсу Мама, тато, я - спортивна сім’я».

Після цього, для визначення переможців з 20 по 26 квітня 2020 року на сайті інтернет-видання «Деловой Славянск» slavdelo.dn.ua відбудеться онлайн-голосування. Для того, щоб набрати голоси, необхідно розповсюдити посилання на цю публікацію по всім знайомим та у мережах.

Відео, яке набере найбільшу кількість голосів стає переможцем онлайн-конкурсу.

Переможці і призери міського онлайн-конкурсу «Мама, тато, я – спортивна сім’я» нагороджуються грамотами та подарунками від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради:

І місце – 2 футболки для батьків, футболка для дитини та набір для гри у бадмінтон.

ІІ місце – футболка для дитини та набір для гри у дартс (магнітний).

ІІІ місце – футболка для дитини та набір для гри у шашки, шахи та нарди.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
0

Эта запись была размещена в рубрики: