Как и кого будет возить общественный транспорт в Славянске

 


Очень много вопросов возникает у жителей Славянска по поводу работы городского общественного транспорта. Он вроде бы работает, но кого и как он перевозит? Это наиболее частый вопрос горожан. Отдел транспорта и связи Славянского городского совета дал подробное разъяснение по поводу того, кто в условиях жесткого карантина может пользоваться услугами маршруток и троллейбусов.

Вся информация размещена на официальном сайте Славянского городского совета.

Роз'яснення про транспортне забезпечення в місті

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами)

Працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перевозяться в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Для підприємств, вказаних у постанові, в разі відсутності у них оформлених посвідчень осіб, які надають право користування громадським транспортом, необхідно підготувати лист на ім'я Слов'янського міського голови про надання права працівникам на проїзд в міському громадському транспорті із зазначенням виду діяльності, додати перелік працівників та заповнити посвідчення особи на кожного працівника.  З листом, до якого додаються перелік працівників та оформлені належним чином посвідчення, необхідно звернутись до відділу транспорту та зв'язку Слов'янської міської ради за адресою: м. Слов'янськ, Соборна площа, 2, адміністративна будівля Слов'янської міської ради, каб. 216.

Телефон до довідок: (0626) 66-41-31, відділ транспорту та зв'язку.

Читайте также: Расписание движения троллейбусов в Славянске уточнили

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
9

Эта запись была размещена в рубрики: