Про пенсії під час карантину. Як звернутися до органів Пенсійного фонду України

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на період проведення карантину Слов’янське об’єднане управління Пенсійного фонду України рекомендує отримувати пенсійні послуги, не виходячи з дому, дистанційно – за допомогою онлайн сервісів Фонду (https://portal.pfu.gov.ua).

Ознайомитись із відеоінструкціями як користуватись вебпорталом та його електронними сервісами можливо на YouТube каналі, в соціальній мережі Facebook. Тут можна переглянути відеоролики з пенсійної тематики.

Електронні сервіси вебпорталу ПФУ дозволяють:

подати заяву про призначення пенсії в «один дотик» (надається можливість заповнити звернення на призначення пенсії авторизувавшись в особистому кабінеті за допомогою електронного цифрового підпису. У розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді. Підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»);

–  подати заяву про перерахунок пенсії;

–  отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж тощо);

–  подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстрі застрахованих осіб;

–  подати звернення з метою отримання роз’яснень пенсійного законодавства або особистого пенсійного забезпечення;

– для отримувачів пенсій є можливість переглянути складові пенсійної виплати.

Завантаживши мобільний додаток «Пенсійний фонд» є можливість отримати доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).

Через електронний сервіс «Пенсійний калькулятор» у майбутніх пенсіонерів є можливість самим прорахувати розмір пенсії, яку вони будуть отримувати у майбутньому.

  Не виходячи з дому отримати необхідну інформацію можливо за :

телефоном «гарячої лінії» : 095-683-82-37;
засобом
skype зв’язку: donpfu.r67 ;
засобами електронного зв’язку:
r67@dn.pfu.gov.ua.

Адміністрація Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: