Художниця з Батальону спеціального призначення “Донбас”

Національна гвардія України багата на талановитих військовослужбовців. 

В батальйоні спеціального призначення «Донбас» 15 Слов’янського полку служить бійчиня, котра з дитинства займається мистецтвом. Це старший майстер  відділення зв’язку взводу бойового забезпечення старший солдат Світлана Олешко.

Читайте также: Служба за контрактом. Слов’янський військомат запрошує

Народилась Світлана у місті Бердянськ. Здобувала освіту у Бердянському державному педагогічному університет за фахом “Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва”. Коли вона закінчила ВУЗ, на Донбасі вже рік йшла  війна з російськими окупантами. Світлана вирішила, що вона прагне допомогти своїй країні, та пішла у лави Національної гвардії України, підписавши контракт з військовою частиною 3035.

 Батьки порадили придбати освіту у ВУЗі за творчою спеціальністю. Щоб отримати диплом спеціаліста, мені знадобилося 5 років, а потім я пішла в армію”- ділиться старший солдат Світлана Олешко (старший майстер  відділення зв’язку взводу бойового забезпечення)

На військовій службі рідко буває вільний час коли дівчина може зайнятися своїм хобі, але як тільки він з’являється, і в неї під рукою є аркуш паперу та ручка або олівець, Світлана малює своїх побратимів, непомітно для них, а потім дарує їм їх портрети. 

“Мені подобається малювати портрети, тому що я малюю те, що бачу.

Приємно потім їх дарувати тим, з кого вони намальовані, люди радіють, мені приємно. Також мені подобається малювати море, тому що я народилась біля нього і мені приємно на душі, малюючи його”продовжує розповідати Світлана.

Одна з мрій Світлани – зібрати свої старі роботи, домалювати нових, щоб зробити свою власну виставку.

Бажаємо Світлані творчого натхнення та здійснення її мрії!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

19
12

Эта запись была размещена в рубрики: