Художниця з Батальону спеціального призначення “Донбас”

Національна гвардія України багата на талановитих військовослужбовців. 

В батальйоні спеціального призначення «Донбас» 15 Слов’янського полку служить бійчиня, котра з дитинства займається мистецтвом. Це старший майстер  відділення зв’язку взводу бойового забезпечення старший солдат Світлана Олешко.

Читайте также: Служба за контрактом. Слов’янський військомат запрошує

Народилась Світлана у місті Бердянськ. Здобувала освіту у Бердянському державному педагогічному університет за фахом “Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва”. Коли вона закінчила ВУЗ, на Донбасі вже рік йшла  війна з російськими окупантами. Світлана вирішила, що вона прагне допомогти своїй країні, та пішла у лави Національної гвардії України, підписавши контракт з військовою частиною 3035.

 Батьки порадили придбати освіту у ВУЗі за творчою спеціальністю. Щоб отримати диплом спеціаліста, мені знадобилося 5 років, а потім я пішла в армію”- ділиться старший солдат Світлана Олешко (старший майстер  відділення зв’язку взводу бойового забезпечення)

На військовій службі рідко буває вільний час коли дівчина може зайнятися своїм хобі, але як тільки він з’являється, і в неї під рукою є аркуш паперу та ручка або олівець, Світлана малює своїх побратимів, непомітно для них, а потім дарує їм їх портрети. 

“Мені подобається малювати портрети, тому що я малюю те, що бачу.

Приємно потім їх дарувати тим, з кого вони намальовані, люди радіють, мені приємно. Також мені подобається малювати море, тому що я народилась біля нього і мені приємно на душі, малюючи його”продовжує розповідати Світлана.

Одна з мрій Світлани – зібрати свої старі роботи, домалювати нових, щоб зробити свою власну виставку.

Бажаємо Світлані творчого натхнення та здійснення її мрії!

Следите за новостями на нашем «Telegram-канале«

19
12

Эта запись была размещена в рубрики: