«Наша задача захистити населення та своїх бійців!» – генерал-майор Олег Сахон

Нарада командування гвардійських частин пройшла в Харкові.

Серед ключових питань: боротьба з пандемією коронавірусу. Командири частин доповіли про ситуацію у частинах, про превентивні заходи, які вживаються, а також про забезпеченість матеріальними ресурсами: від масок та антисептиків до засобів біологічного захисту.

Наразі хворих на COVID-19 у підрозділах не зафіксовано. На даний момент немає також людей з підозрою на зараження. Поза тим вісімнадцять військовослужбовців перебувають на ізоляції. Частина з них брала участь у заходах екстрадиції та конвоювання, частина повернулася із закордону з реабілітації та відпочинку.


«Карантинні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусу в світі надзвичайно ускладнили нам життя. Вся наша діяльність має бути організована таким чином, щоб даремно не наражати на небезпеку зараження наших бійців та цивільне населення. При цьому не має постраждати якість виконання нами службових та бойових завдань. Всі вони мають бути виконані у максимально повному обсязі та у визначений термін. Водночас ми усвідомлюємо, що епідеміологічна ситуація у підрозділах може змінитися у будь-який момент. Ми маємо бути готові до цього і зробити все можливе, щоб залишитись боєздатними, адже російський агресор та місцевий криміналітет на карантин не пішов. Наша задача захистити населення та своїх бійців!» – заявив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.


Наразі, військовослужбовці Східного оперативно-територіального управління несуть службу на шести карантинних постах у Харківській області та мобільних блокпостах поблизу Маріуполя, а також забезпечують охорону одного медичного закладу в Рубіжному на Луганщині.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: