Карантин 2020. Как сегодня можно получить паспорт или справку в Славянске

Під час карантинних заходів ускладнене отримання адміністративних послуг. Просимо вибачення за тимчасові незручності та повідомляємо наступне:

На час карантину оформлення та видача паспорта громадянина України здійснюється виключно за попереднім записом за телефонами (06262) 2-34-81 або (099) 435-02-75. Кількість відвідувачів у день не може перевищувати 15-20 осіб (без урахування тих осіб, яких було записано на прийом для реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в той же день і яким необхідно оформити довідку про склад сім’ї, за окремим списком);

Реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання здійснюється виключно за попереднім записом за телефоном 2-13-75 або за допомогою інтернет-ресурсу igov.gov.ua. Кількість відвідувачів у день не може перевищувати 10 осіб. Пріоритетною є реєстрація місця проживання новонароджених дітей.

Видача довідки про реєстрацію особи здійснюється виключно за попереднім записом за телефоном 2-13-75 або за допомогою інтернет-ресурсу igov.gov.ua. Кількість відвідувачів у день не може перевищувати 10 осіб (без урахування тих осіб, яких було записано на оформлення/видачу паспорта громадянина України в той же день).

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: