За рік слов’янські поліцейські виявили майже 20 авто-«двійників»

Це результат ретельних перевірок на блокпостах та профілактичної роботи на автошляхах.

Регулярно працівники поліції затримують транспортні засоби з перебитими номерами двигунів, підробленими свідоцтвами про реєстрацію та автомобілі-двійники. Сумнівні автомобілі вилучаються та доставляються на спец майданчики, де вони перебувають, поки триває досудове розслідування.

Читайте также: Как уничтожать вирус: дезинфекция в салоне автомобиля

Водії пояснюють, що транспортні засоби вони недорого купили без оформлення документів у сервісному центрі та не перевіряючи їх за базами даних.

Так, минулого тижня на блокпосту поблизу Слов'янська, оглядаючи автомобіль «BMW»  правоохоронці виявили факт стороннього втручання - номер кузова даного авто змінений. Іномаркою керував 27-річний житель Луганської області.

Звертаємо увагу громадян на те, що за знищення, підробку або заміну вузлів та агрегатів транспортного засобу передбачена кримінальна відповідальність за ст. 290, а за підробку документів та їх використання – відповідальність за ст. 358 Кримінального кодексу України. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу чи обмеження волі.

Як не придбати авто з перебитими номерами агрегатів?

Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця.

Адже у разі виявлення зміну номерах кузова чи двигуна поліцейські вилучають автомобіль на майданчик для тимчасово затриманих транспортних засобів, а новоспечений власник авто залишається і без авто, і без грошей.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
5

Эта запись была размещена в рубрики: