Больше 10 человек не собираться! В Славянске новые правила для торговли

Інформація для працівників торгівлі і мешканців міста

Відповідно до рекомендацій ВООЗ та МОЗ України розроблено рекомендації для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек, заправних станцій щодо профілактики розповсюдження респіраторної інфекції СОVID-19.

Рекомендації для адміністрації об'єктів торгівлі:

1. Обмежити кількість відвідувачів торговельної зали з розрахунку не більше 1 чоловіка на 10 квадратних метрів площі.

2. Перед входом до торговельної зали встановити ємності з антисептичними засобами, які мають дозатори, для обробки рук відвідувачами та серветки для проведення обробки ручок кошиків та візків.

3. Забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках.

4. Створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечити їх в достатній кількості милом, антисептиками, захисними масками, рукавичками.

5. Забезпечити проведення регулярного (кожні 3 години) провітрювання, вологого прибирання приміщень закладу, торговельного обладнання, ручок вхідних дверей тощо із застосуванням миючих і дезінфікуючих (хлорвмістких та спиртовмістких) засобів. Після закінчення зміни забезпечити проведення генерального прибирання.

6. До реалізації допускати лише товари в промисловій тарі або попередньо розфасовані в закладі та у відповідності до вимог Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами.

7. Розмістити в доступних для відвідувачів місцях пам’ятки, плакати з рекомендаціями щодо профілактики захворювань населення щодо респіраторної інфекції COVID-19.

9. За можливості у супермаркетах забезпечити температурний скринінг відвідувачів і працівників закладу безконтактними термометрами. Не допускати в торговельні зали відвідувачів з явними ознаками респіраторних захворювань. При виникненні конфліктних ситуацій викликати поліцію. Не допускати до роботи хворих працівників.

10.Визначити відповідальну особу за проведенням заходів щодо недопущення розповсюдження в закладі респіраторної інфекції COVID-19.

Рекомендації для відвідувачів:

1. Перед входом до торговельної зали закладу необхідно одягнути захисну маску.

2. Для скорочення часу перебування на об'єкті торгівлі треба наперед підготувати список товарів, які необхідно придбати.

3. В торговельній залі та в черзі до каси дотримуйтеся відстані між відвідувачами не менше 2 метрів.

4. Якщо Ви маєте симптоми респіраторного захворювання, залишайтеся вдома та зверніться телефоном до свого сімейного лікаря.

5. При можливості замовте необхідні товари через інтернет або за телефоном служби доставки торговельного закладу.

6. Уникайте тісного контакту з особами, які мають симптоми респіраторного захворювання.

7. Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Часто і ретельно мийте руки з милом, обробляйте антисептичним засобом.

8. Ретельно готуйте їжу, особливо із сировини тваринного походження.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
10

Эта запись была размещена в рубрики: