Знайомтесь: інспектор сектору превенції

Інспектор сектору превенції слов'янської поліції Ганна Воліна: одне з найголовніших у професії правоохоронця - бажання допомагати людям. 

Старший лейтенант поліції - про переїзд до Слов'янська, особливості своєї роботи та кращій відпочинок, необхідність досягати своєї мети.

У 2014 році Ганна Воліна переїхала з рідної Горлівки до Слов'янська, де продовжила службу на посаді інспектора патрульної служби. 

Читайте также: Зачем в Славянске помыли СБУ

Залишатись в окупованому бойовиками місті вони із чоловіком вважали неможливим, тому приєднались до тих українських правоохоронців, для яких присяга своїй країні та народові ніколи не була порожнім звуком. Згодом Ганна отримала вищу юридичну освіту, а з нею - і офіцерське звання. 

- Я завжди мріяла про таку професію, яка поєднує у собі як розумову, так і більш "екстремальну" роботу, - розповідає вона, - і все це сповна можна отримати у поліцейському підрозділі прифронтового регіону.

Вільний від служби час Ганна приділяє своєму хобі - відвідуванню басейна, яке із нею розділяє її 7-річний син. Такі походи є дієвим засобом підтримувати себе у гарній фізичній формі, морально відпочивати та налаштовуватись на робочу неділю.

Вона вважає, що для поліцейського дуже важливим є розуміння важливості своєї професії, бажання допомагати людям та у будь-якій справі прагнути лише позитивного результату.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
12

Эта запись была размещена в рубрики: