Карантин в Україні: чому варто зареєструватися в Особистому кабінеті YASNO?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про здоров’я своїх клієнтів, тому перевів усі енергоофіси на дистанційне обслуговування на період карантину. Передавати показання лічильника, відстежувати нарахування та сплачувати рахунки без комісії компанія радить за допомогою Особистого кабінету.

Якщо ви з тих клієнтів, хто ще не зареєстрований в Особистому  кабінеті, зробити це можна за кілька хвилин:

вкажіть П.І.Б. власника житла, логін, e-mail, оберіть центр обслуговування клієнтів, а також зазначте номер особового рахунка;
щоб прискорити процедуру реєстрації, можна вказати суму останньої оплати та EIC-код;
вкажіть контактний телефон та пароль.

Якщо у клієнта вже є власний акаунт, важливо перевірити та актуалізувати персональну інформацію та дані особових рахунків у відповідних розділах Особового кабінету. Це слід зробити, аби уникнути помилок у нарахуваннях. Знайшовши невідповідність, подайте запит онлайн: у правому нижньому куті є значок «Задати нове питання». Вкажіть причину звернення та коректні дані. Одразу після перевірки вам буде наданий звіт про виконання.

Читайте также: Открытие офиса от «Yasno» в Славянске: чего ждать от «Леди Света»?

Через Особистий кабінет можна сплачувати за електроенергію одразу по декількох особових рахунках. Це особливо актуально під час карантину. Можна допомагати передавати показання онлайн чи сплачувати за світло за родичів літнього віку, щоб їм не довелося відвідувати відділення банку чи пошти. Щоб підключити додатковий особовий рахунок, необхідно:

увійти до Особистого кабінету та обрати меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому куті;
натиснути «Додати особовий рахунок», обрати район, ввести номер особового рахунку та суму останнього платежу;
підтвердити вибір, натиснувши «Додати особовий рахунок».

«Постачальник YASNO закликає споживачів максимально перейти на дистанційний режим та допомогти людям похилого віку вирішувати комунальні питання через інтернет. Саме вони входять до групи ризику та найчастіше відвідують енергоофіси, які на сьогодні закрили свої двері для клієнтів й перейшли на віддалене обслуговування. За необхідності отримати консультацію можна за телефонами (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00», –  розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
4

Эта запись была размещена в рубрики: