Тільки невідкладні питання. Патрульна поліція у Слов’янську та Краматорску обмежила прийом громадян

полиция

До уваги громадян!

На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19" в батальйоні патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов‘янськ прийом громадян — обмежено!

Ведеться прийом лише з невідкладних питань, а саме:

1. Видача евакуйованого транспортного засобу;
2. Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).

З усіх інших питань просимо звертатися до БПП в м. Краматорськ та Слов’янськ письмово, на адресу: 84391, вул. Магістральна, 20, м. Краматорськ, або на електронну пошту kramatorsk@patrol.police.gov.ua.

Звертаємо вашу увагу на вимоги щодо оформлення таких звернень. Вони зазначенні в ЗУ "Про звернення громадян".

Згідно з ст.5 цього закону, письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

З метою спрощення процедури оформлення письмових звернень громадян, особа може подати звернення шляхом заповнення відповідної форми (з підписом заявника), яку можна отримати на сайті Патрульної поліції України.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: