В Славянске полицейские закрыли игорное заведение и открыли криминальное дело

При проведенні слідчих дій правоохоронці вилучали комп'ютерну техніку, флеш-носії, "бухгалтерію" та готівку.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року про заборону грального бізнесу в Україні. У Слов'янську функціонувало 25 гральних закладів, зокрема і лотереї, які втратили можливість працювати в законному полі.

Мобільні групи поліції в постійному режимі здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи стосовно профілактики незаконного грального бізнесу.

Так, під час патрулювання співробітники патрульної поліції виявили підпільний клуб. В ході проведення невідкладних слідчих дій в гральному закладі слідчими виявлено та вилучено техніку, яка використовувалась для надання послуг, а саме 16 одиниць комп’ютерної техніки, флешки та готівку – 2380 гривень.

У підпільному клубі поліцейські застали адміністратора та клієнтів - у віці від 30 до 50 років.

Правоохоронці встановлюють організаторів незаконного грального закладу.

Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури Слов'янський відділ поліції розпочав досудове розслідування за фактом зайняття гральним бізнесом. Кваліфікація - ст. 203-2 Кримінального кодексу України.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: