Донецкая область закупит оборудование для диагностики коронавируса, – ДонОДА

 

Враховуючи те, що наразі в ДУ «Донецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» відсутнє лабораторне обладнання для проведення ПЛР-діагностики вірусних повітряно-крапельних інфекцій, зокрема COVID-19,

Донецькою ОДА прийнято рішення про термінове фінансування закупівлі ампліфікатору задля проведення діагностики COVID-19 в режимі реального часу на місці”, — повідомляє прес-служба ДонОДА.

Обладнання буде знаходитись безпосередньо в лабораторному центрі.

Зараз лише Краматорське “Дитяче територіальне медичне об”єднання” купило 1 експрес-тест на виявлення ознак вірусу.

Аналізи в лабораторний центр будуть направляти з Мирноградської інфекційної лікарні, Маріупольських міської лікарні №4 і лікарні швидкої допомоги, а також Костянтинівської інфекційної лікарні. Саме вони визначені точками обстеження для тих, у кого є підозра на коронавірус.

Читайте также: Маска, я тебя знаю! Несколько простых советов о том, как защитить себя самостоятельно

“У нас є апарати штучної вентиляції легень, у нас отримані кілька видів кисневих концентраторів, в достатньо великій кількості ми отримали медичні маски.отримані комплекти дитячі та дорослі мішечки Амбу (медичне обладнання для штучної вентиляції легень, – ред.), інфузомати кількох модифікацій”, — розповіла лікарка-інфекціоністка Костянтинівської інфекційної лікарні Оксана Нєрушева.

Додамо, в Костянтинівській інфекційній лікарні вже перевірили 3 людей з підозрою на вірус. Діагноз ні у кого не підтвердився. 13 березня в лікарню привезли першу дитину з симптомами вірусного захворювання.

“Відпочивала в Єгипті. Станом на вчора температура тіла була висока, кашель. Біологічні матеріали вже відібрані та будуть направлені до лабораторії Києва, щоб або підтвердити або спростувати захворювання коронавірусом”, — розповів заступник директора департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів оголосив в Україні тритижневий карантин. Згідно з постановою уряду, всі заклади освіти мають закрити, а також скасувати масові заходи, де беруть участь понад 200 людей.

Через карантин на КПВВ в Донецькій та Луганській областях медики перевіряють температуру у всіх перетинаючих. В разі, якщо лікарі знаходять симптоми коронавірусу у людей, які проживають на непідконтрольній території, їх евакуюють до лікарні. Якщо ж ймовірно інфікована людина має реєстрацію на ТОТ, — її розвертають назад. Зараз обговорюється варіант взагалі не пропускати мешканців ОРДЛО на підконтрольну територію України.

За матеріалами сайту Донецької ОДА.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: