У Слов’янську презентували безкоштовну юридичну клініку

11 березня у Слов'янську на базі новоствореної юридичної клініки Слов'янського навчально-наукового інституту Університету Державної фіскальної служби України пройшов тренінг "Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг" організований ГО «Асоціація юридичних клінік України».

Юридична клініка Слов'янського підрозділу Університету ДФС України у рамках грантової підтримки Агентства США планує надання безкоштовної юридичної допомоги для малозабезпечених верств населення в Слов'янську.

Студентам та викладачам з юридичних клінік Слов’янська, Маріуполя, Сєвєродонецька та Дніпра фахівці з фінансового консультування ГО «Асоціація юридичних клінік України» розповіли про можливості й методи організації юридичної допомоги, у тому числі мобільним офісом для жителів Донецької й Луганської областей.

Серед питань юридичної допомоги, які будуть надаватися жителям нашого регіону - питання пов'язані з нарахуванням пенсій, майнові питання, оформлення спадщини, одержання заробітної плати, оцінка майна й інші - про це розповів нам директор Слов'янського навчально-наукового інституту Університету Державної фіскальної служби, професор, доктор економічних наук, засновник юридичної клініки у Слов’янську, Дмитро Лазаренко.

Юридичну підтримку можна отримати також у випадку, якщо ваші права були порушені при оформленні банківських кредитів і депозитів, у сфері діяльності ломбардів і страхових компаній, у тому числі в сфері медичного страхування, у сфері накопичувальних пенсійних фондах і фінансових установах.

Ця діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Едуард Торский, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
1

Эта запись была размещена в рубрики: