«СтопНаркотик». За время работы чат-бота пользователи прислали на проверку более 15 000 сообщений


Результати цього боту вражають: заблоковано більше 300 наркокрамниць в Інтернеті, тисячі зображень, понад 8 000 адрес у Telegram та сотні адрес веб-сайтів. На сьогоднішній день кожен має можливість долучитися до боротьби із незаконним розповсюдженням наркотичних речовин.

Нагадаємо, у вересні 2019 року представники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ презентували розроблений ними чат-бот для месенджера Telegram «СтопНаркотик» (https://t.me/stopdrugsbot), призначений для активного залучення громадян до протидії незаконному розповсюдженню наркотичних засобів.

Читайте также:  Славянск криминальный: наркотики, мошенники и «развод» бабульки с ковром

Чат-бот «СтопНаркотик» має можливість:

1) отримувати від небайдужих громадян:

– фотографії «графіті» (написи) з «наркоадресами» із зазначенням GPS-координат або фізичних адрес, де вони були виявлені;

– адреси в месенджері Telegram та вебсайтів з продажу наркотиків;

– адреси точок продажу наркотиків в населених пунктах.

2) залучати громадян до:

– блокування адрес у месенджері Telegram шляхом надсилання скарг до адміністрації месенджеру з відомостями про адреси, за допомогою яких здійснюється незаконне розповсюдження наркотиків;

– деактивації (зафарбовування) «графіті» (написів) з «наркоадресами».

Для того щоб приєднатися до чат-боту вам необхідно просто перейти за посиланням https://t.me/stopdrugsbot?start=579357622, активувати бот та слідувати вказівкам, після чого Ви зможете самостійно надсилати зображення адрес наркокрамниць та блокувати їх.

Ваша небайдужість та дії принесуть велику користь у боротьбі з цим негативним явищем.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: