Шевченко – це Україна, Шевченко – це ми! Свято Кобзаря у 13-й школі Слов’янська

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: кожного року Кобзар приходить до нас, кожного року він новий, неповторний. Тарас Григорович –  невмируща сила українського народу.


У його особі наш народ об`єднав  найкращі сили, його обрав співцем своєї історичної пам`яті та долі. Під народні пісні  налаштовував свою ліру Кобзар, тому в слові ожило все те, що таїлося в глибині душі людської.  Весна оновлює природу, так само твори Тараса оновлюють наші душі, закликають бути чесними, милосердними, щиро любити людей і Батьківщину.

10 березня в Слов`янському опорному закладі загальної середньої освіти I-III ст. відбулося свято до 206 річниці з дня народження відомого поета, до якого долучилися представники управління Державної служби якості освіти у Донецькій області.

Педагоги, а зокрема, Марина Дубцова, яка стала ідейним натхненником даного заходу, запропонували дітям не тільки прочитати поезії про митця, зануритися у світ Шевченкового слова, а й запропонували позмагатися у вправності, кмітливості. Учні долучилися до шоу-гри «Найрозумніший».

Представники 5-8 класів продемонстрували свої знання в раунді «Лото», де, обираючи категорії, змогли всебічно розкрити розуміння епохи Тараса, його місце в тогочасному середовищі, значення особистості  поета в літературному процесі, пригадали цікаві факти із життя «модного поета», відкрили для себе майстра-художника, прослідкували за долею поета за його автопортретами.

Діти також долучилися до  Воркшопу (англ. - workshop) - творчої мастерні із виготовлення афіш до творів відомого українця. Цікавою гра була також і для вболівальників. Вони стали учасниками інтерактивної гри, що викликала неабиякий інтерес і зацікавленість.

За результатами змагань команди-учасники отримали дипломи за зайняті перше, друге та третє місця та у номінаціях «Найрозумніший» від директора закладу Анатолія Погорєлова.

Також члени жюрі, серед яких була т. в. о. начальника управління Тетяна Ремпель, зауважили, що гра завжди має переможців, але в нашому змаганні  переможцями стали всі, бо ми - українці, і, мабуть, не було байдужих і сторонніх, бо Україна - це Шевченко, а Шевченко - це ми!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: