Слов’янські поліцейські майже всю ніч шукали неповнолітню дівчину

13 – річна дівчина близько сьомої вечора пішла гуляти, а о десятій – її телефон знаходився поза зоною досягнення – про це розповіла поліцейським мати зниклої школярки. Згодом з’ясувалося, що донька заявниці пішла в гості до своєї хрещеної і просто забула повідомити про це батькам.

Вчора, 10 березня, близько 23.00 звернулася 38-річна мешканка Слов'янська. Жінка повідомила, що чотири години тому її 13-річна дочка пішла до подруги і досі не повернулася. Не маючи зв’язку з дитиною, батьки звернулися по допомогу до поліції.

Читайте также: Дешево и сердито? Полиция в Славянске изымает фальсификат

В першу чергу поліцейські встановили коло знайомих дівчини, в тому числі і подруги, до якої начебто пішла розшукувана. Однак про місцезнаходження неповнолітньої ніхто з друзів не звав.

Тим часом поліцейські рекомендували батькам зателефонувати родичам та близьким, можливо їх донька у когось з них залишитися на ночівлю. Саме один з таких дзвінків заспокоїв батьків. З’ясувалося, що дівчина прийшла в гості до своєї хрещеної і залишилася у неї.

З дівчинкою та батьками поліцейські проводять профілактичну роботу.

Правоохоронці закликають батьків бути уважнішими до дітей, а молодь – не робити необдуманих вчинків та бути відповідальними.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
2

Эта запись была размещена в рубрики: