Дешево и сердито? Полиция в Славянске изымает фальсификат

За різними адресами правоохоронці виявляли спиртне "сумнівного" походження, яке продавалось місцевим мешканцям. Одночасно з цим припинялась торгівля самогоном та вилучалось приладдя для його виготовлення.

У лютому на території Донецької області проходили профілактичні заходи, спрямовані на припинення торгівлі фальсифікованими та саморобними спиртними напоями.

Із погодженням з місцевою прокуратурою співробітники Слов'янського відділу поліції перевіряли ряд торгових та розважальних закладів міста, у яких, за попередніми даними, відбувалась продаж фальсифікованого спиртного.

В місцях продажу алкоголю (у тому числі, "на розлив"), оглядалась відповідна документація, перевірялась наявність та вид марок акцизного податку на товарі.

У результаті лише за один день поліцейські вилучили з трьох закладів 16 літрів горілки сумнівного походження та 22,5 літри рідини із запахом спирту, а також акцизні марки із ознаками фальсифікації.

Під час роботи з населенням виявлялись факти зберігання самогону та апаратів для його виготовлення (ст. 176 КУпАП), купівлі самогону (ст. 177 КУпАП), порушення правил торгівлі алкогольними напоями та заняття забороненими видами господарської діяльності (ст. 156 та 164-16  КУпАП).

Усього за даними фактами дільничні офіцери склали 23 адміністративні матеріали.

До того ж, минулого тижня під процесуальним керівництвом Слов’янської місцевої прокуратури правоохоронці провели обшукові заходи та вилучили понад 3740 л лікеро-горілчаної продукції, 104 пластикові ємності та 36 каністр зі спиртом.

Наразі за результатами 6 обшуків Слов'янським відділом поліції проводиться 4 досудові розслідування за ст. 199 Кримінального кодексу України "Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів". За одним з цих фактів вже повідомлено про підозру.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
0

Эта запись была размещена в рубрики: