В Україні заборонили трансляцію чергового російського телеканалу

6 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення своїм рішенням визнала, що зміст іноземної програми «RTVI», яка має юрисдикцію Королівства Іспанії, не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України. Тому її вилучено із переліку дозволених для ретрансляції програм, що не дає змоги вітчизняним провайдерам далі поширювати її в мережах України.

Про це йдеться у повідомленні Нацради України з питань телебачення і радіомовлення. Пише  група «ІС»

До 7 березня 2020 року є чинною тимчасова – упродовж року – заборона на поширення іноземної програми «RTVI» відповідно до рішення Національної ради від 06.03.2019 № 288. Рік тому український медіарегулятор визнав, що зміст іноземної програми RTVI» не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, оскільки в ефірі телеканалу неодноразово демонструвалися аудіовізуальні твори за участю осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Читайте также: Телевизионный сигнал в январе 2020 года закодируют. У кого будут проблемы?

Для того, щоб з’ясувати, як цей телеканал дотримується вимог Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, регулятор провів моніторинг його програмного наповнення в період із 24 лютого до 1 березня 2020 року.

У цей час знову неодноразово було зафіксовано наявність порушення частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», відповідно до якої не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач, крім інформаційних та інформаційно-аналітичних телепередач), одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
10

Эта запись была размещена в рубрики: