Поліція Слов’янська. Шлях, обраний Костянтином Колесниковим: стояти на сторожі безпеки громадян

Будь-які труднощі та загрози не заважали знаходитись на сторожі безпеки громадян - начальник сектору реагування поліції Слов'янська Костянтин Колесников

Багато хто з поліцейських згадує 2014-й роком змін. Тоді не тільки служба, але й все життя докорінно змінилося. Молоді правоохоронці разом із старшими колегами та керівниками проходили, в прямому сенсі, "бойове" хрещення.

В 2012 році Костянтин Колесников закінчив Маріупольську школу міліції та у званні лейтенанта ніс службу на посаді дільничного в одному з районів Макіївки. За півроку вже працював інспектором автомобільно-технічної інспекції.

- Життя здавалося розміреним і спланованим... доки не настав 2014 рік, за який життя всіх правоохоронців регіону змінилося в корені, - розповідає Костянтин. Бурхливі події того часу змусили кожного перевірити себе на стійкість, рішучість та відданість присязі.

Восени Костянтин Колесников із родиною опинився у Слов'янську, звідки був відряджений у Дебальцеве. Масові акції протесту проти української влади, захоплення адмінбудівель, протидія провокаторам та бойовикам - все це забулося при знаходженні в оточеному ворогами місці. Тут вже йшла справжня війна.

Читайте також: Законы уже готовы. Когда начнется видеофиксация нарушений ПДД на дорогах Украины

Основними завданнями була допомога місцевим мешканцям, доставка продуктів та води, евакуація людей на "спокійну" територію. Все це проходило під постійними артилерійськими обстрілами, і кожної миті можна було позбутися життя, - згадує зараз капітан поліції.

Після виходу з Дебальцевського котлу українські правоохоронці продовжили службу в різних підрозділах міліції, а згодом - поліції Донеччини.

Зараз Костянтин Колесников очолює один з секторів груп реагування Слов'янського відділу поліції. Разом із колегами забезпечує реагування на повідомлення громадян, підтримує безпеку дорожнього руху та проводить профілактичну роботу із всіма його учасниками.

Без сумніву, всі тяготи та випробування п'ятирічної давнини зробили лише одне - загартували характер, надали рішучість йти обраним шляхом та стояти на сторожі закону.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
11

Эта запись была размещена в рубрики: