Жінок-військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил привітали з 8 березня

Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок і мир з концертною програмою привітати місцевих жительок на Сході країни та жінок-військовослужбовців, які несуть службу в районі проведення операції Об’єднаних сил завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України.


Захід розпочався з привітального слова заступника командувача Об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів Національної гвардії України.

«Вітаємо всіх наших жінок зі святом, ваша служба у військах є прикладом сили, рішучості та мудрості. Дякуємо вам, що не дивлячись на складність військової професії, ви залишаєтесь ніжними, жіночними та тендітними, і кожного дня допомагаєте нам долати труднощі та надихаєте на нові звершення та перемогу», – зазначив у своїй вітальній промові генерал-майор Олександр Олещенко.


Колектив Академічного ансамблю Нацгвардії підготував мешканкам міста Бахмут, що на Донеччині та жінкам об’єднаного командного пункту Об’єднаних сил вокальну концертну програму, святковий настрій та незабутні враження.

«Наш колектив вітає всіх представниць прекрасної половини людства з наступаючим святом. Ми дякуємо нашим захисницям за їх віддану службу та висловлюємо слова вдячності за їх щоденну невтомну працю. Бажаємо жінкам натхнення, кохання та миру», – привітав жінок заслужений артист України, соліст Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України Владислав Зайцев.

По завершенню концертної програми заступник командувача Об’єднаних сил з морально-психологічного забезпечення та гуманітарних питань полковник Євгеній Коваленко висловив від імені усіх присутніх вдячність колективу ансамблю за подароване музичне свято та вручив колективу подяку від імені командувача Об’єднаних сил, а представницям чарівної статі колективу квіти та подарунки.

З щирою вдячністю за теплу зустріч, артисти ансамблю зауважили, що такі заходи є необхідними, адже найкращим подарунком для наших захисниць, які кожного дня на рівні з чоловіками виконують покладені на них завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, є увага та вдячність за їх професіоналізм та відданість справі.

Пресслужба НГУ в ОТУ «Північ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
7

Эта запись была размещена в рубрики: