Предотвратить короновирус: в Краматорске отменили и перенесли пробег и марш 8 марта


Ці заходи відбудуться пізніше

8 березня у Краматорську мали відбутися два масові заходи, але організатори їх скасували і перенесли на невизначений термін.О 10-й ранку повинна була розпочатися весняна пробіжка “Бігом до весни”, а о 12.00 – Марш проти домашнього насильства. Про це повідомляє видання kramatorskpost.com

“У зв’язку зі спалахом коронавірусу у світі та останніми заявами української влади і розпорядженням міського голови ми провели консультативну нараду щодо проведення свята весни. Було вирішено перенести на невизначений термін”, – повідомляють організатори пробіжки.

“Любі подруги та друзі! Вимушені повідомити, що ми переносимо нашу акцію на невизначений термін. Це рішення ми прийняли у зв’язку з ризиками, пов’язаними з можливим погіршенням епідеміологічної ситуації в місті. Попередньо ми плануємо, що Марш у Краматорську відбудеться в більш сприятливий час пізніше цієї весни”, – написали організатори Маршу, закликавши приєднуватися до різноманітних онлайн-активностей, спрямованих на боротьбу з домашнім насильством і насильством щодо жінок.

Нагадаємо, міський голова Краматорська Андрій Панков своїм розпорядженням тимчасово обмежив проведення масових заходів на території міста, керуючись рішенням тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобіганню занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Міська влада при цьому зазначила, що наразі ситуація у Краматорську спокійна на цілком контрольована, медичні заклади міста мають у наявності необхідні засоби індивідуального захисту та матеріали для здійснення діагностичних досліджень, засоби дезінфекції.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: