«Мови різні – душа одна». Ельдар Алієв з ЗОШ №1 представив Слов’янськ на етнофестивалі

Участь у V обласному фестивалі етнічних та національних мов і культур «Мови різні - душа одна» родини Алієвих Слов’янської ЗОШ №1

5 березня учень 6-Б класу нашої школи Алієв Ельдар представляв першу школу та все місто Слов’янськ у V обласному фестивалі етнічних та національних мов і культур «Мови різні - душа одна».

Ельдар та його родина стали переможцями фестивалю у номінації «Виставка-ярмарок «Етносмак: шедеври національної кулінарії»! З любов’ю та згідно автентичним рецептам Єльдар та його батьки виготовили і представили на фестивалі блюда традиційної азербайджанської кухні. Вітаємо переможців!

Ювілейний фестиваль відбувся у м. Краматорську на базі Палацу культури та техніки ПрАТ «НКМЗ». Організатори – Донецький обласний інститут післядипломної освіти за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

До свята долучилися близько 300 осіб: колективи закладів загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти, представники громадськості – національні та етнічні спільноти народів, що проживають на території Донеччини. Проведення таких фестивалів сприяє міжнаціональному миру, міжконфесійній злагоді та інтеркультурному діалогу в області.

Боднарчук І.О.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: