У Слов’янську пройшов літературно-музичний захід «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине…»

4 березня 2020 р., в Центральній бібліотеці ім. М. Петренка м. Слов’янська пройшов літературно-музичний захід «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине…», присвячений дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

В цьому році виповнюється 206 років з дня народження Тараса Григоровича – нашої гордості та величі. Але сьогодні бібліотекарі представили великого Кобзаря з іншого боку. Людського. Яким він був як звичайна людина? Чим жив? Що любив, а що ненавидів? Кого кохав? Хто його кохав?

Читайте также: Галерея под открытым небом. Новая картина Ильи Кудиненко в арке на Шевченко 

На захід до бібліотеки завітали учні ЗОШ №12. Учні були поділені на чотири команди. Команди брали активну участь у конкурсах та вікторинах, які були присвячені життю та творчості поета.

Про жінок, які пройшли через життя поета дуже цікаво та емоційно розповіла Валентина Чередник, вчитель української мови та літератури ЗОШ №12.

Протягом заходу звучали пісні сучасних українських виконавців: Кузьми Скрябіна, Ірини Білик, гурту «Хочу ЩЕ». А заспівали вони пісень, які покладені на вірші Тараса Григоровича. Так що творчість поета й нині жива та популярна. Бібліотекарі сподіваються, що підростаюча молодь також буде любити українську літературу та культуру.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: