Проект CUTIS: Розширення можливостей для жінок у Слов’янську


Донецька ТПП за підтримки проєкт CUTIS провела цікаву та інформаційно насичену зустріч SheChampion
«Розширення можливостей жінок»

4 березня Донецька торгово-промислова палата спільно з Канадсько-Українським проєкт з підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS організували та провели Першу клубну зустріч в рамках програми з розширення економічних можливостей жінок-підприємниць SheChampion «Розширення можливостей жінок». Зустріч відбулася в Слов'янську.

З вітальним словом до учасниць заходу звернулась координатор роботи з розвитку жіночого підприємництва Донецької торгово-промислової палати Наталя Іванова.

Вона розповіла про діяльність Комітету з розвитку жіночого підприємництва Донецької торгово-промисловій палаті, який веде активну діяльність з розвитку жіночого підприємництва.

Експертка проєкт CUTIS, Віра Поровська представила результати гендерного аналізу викликів у експортній діяльності для українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП):

- який відсоток таких підприємств очолюється жінками;

- які існують експортні бар’єри;

- яка частка очолюваних жінками ММСП є членами профільних бізнес-асоціацій або інших професійних об’єднань;

- які чинники впливають на службове просування жінок і що таке подвійне навантаження.

Це тільки частка того, що висвітлює проведений протягом року аналіз.

А далі – історії успіху.

Цього разу досвідом створення бізнесу з учасницями поділилися успішні бізнес-леді.

Засновниця та власниця творчої майстерні «Прянівілль» Наталія Рак зазначила, що бізнес – це непроста справа, особливо для жінки. Тому порада пані Наталії – бути сміливими, нічого не боятися і не слухати, якщо вам говорять, що у вас нічого не вийде. Якщо ви знаєте, чого хочете, і робите для цього все можливе – то вас неодмінно чекає успіх.

Ганна Бутко — засновниця та власниця АВ.Zabava Art - не тільки успішна бізнес-леді, а ще й надзвичайно красива та чарівна жінка, щира і відкрита у спілкуванні. Її секрет успіху у тому, що вона захоплена своєю справою, яка є не просто бізнесом, що приносить дохід, а являє собою цілу систему цінностей, переконань і бажання змінити суспільство на краще. До 2014 року Ганна Бутко була найманою працівницею у консалтинговій фірмі. Після того, як компанія припинила свою діяльність, жінці довелося шукати себе в інших напрямках. Розраду знайшла у творчості: Ганна почала вивчати секрети гончарства.

Зараз продукцію торгової марки АВ.Zabava Art знають в багатьох країнах світу. Пані Ганна вважає, що зрозуміти, як правильно вчинити, можна тільки спробувавши і побачивши результат. Результат позитивний – чудово, йдемо далі, негативний – робимо висновки з помилок, вигадуємо наступне рішення і пробуємо знову.

Своїми таємницями успіху на онлайн платформі Etsy розповіла тренерка Катерина Вітковська з Дніпра, яка створила власний бренд KvitkaBags і продає по всьому світу текстильні гаманці та сумочки власного виробництва. Нині вона — автор та ведуча практичного курсу «Прокачай Етсі».

Для більшості учасниць зустрічі поняття інтернет-бізнесу саме на Etsy стало своєрідним відкриттям. Натомість за словами Катерини Вітковської, в цьому може бути своєрідний бонус для авторів – сервіс влаштований таким чином, що новачки отримують автоматично його підтримку протягом певного часу після реєстрації.

Розповіла Катерина Вітковська і про репутаційні ризики для продавців, які можуть потягнути за собою відмови у продажах, невідповідність якості задекларованій, негативні відгуки, запозичені зі сторонніх джерел світлини тощо. Інтернет-бізнес на серйозних платформах може бути прибутковим та ефективним, але не зважаючи на віртуальність локацій продажу, не терпить нечесних та недобросовісних гравців.

В другій частині заходу учасниці отримали чудову нагоду покращити свої навички роботи з персоналом – Віра Поровська, експертка з гендерних питань CUTIS провела невеличкий, але дуже продуктивний майстер-клас.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: