Дискусія у Друкарні: Наскільки доступні ліки для мешканців Слов’янська

На дискусійному майданчику Центру громадянського суспільства "Друкарня" у Слов'янську 4 березня вібувся круглий стіл з питань доступності ліків для мешканців Слов'янська з основним питанням зустрічі «Наскільки доступні «Доступні ліки»?


Захід планувався як такий, де б громадськість могла зустрітися з представниками відділу охорони здоров’я. Але з поважних причин, вони не змогли з'явитись на зустріч. 

Ініціатори зустрічі - активисти ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» представили прем'єру моніторингового відеосюжету про поточну ситуацію в системі охорони здоров’я Слов’янська.

Усі зацікавлені сторони, серед яких були представники громадськості, депутати міської ради, журналісти приєднатись до дискусії і разом обговорили гострі питання у пошуку шляхів реалізації змін.

За  словами організаторів зустрічі, майже 34 тисячі рецептів виписується щорічно за програмою "Доступні ліки"  у Слов'янську для хворих з онкологічними захворюваннями. Для пільгових категорій також передбачена закупка ліків з міського бюджету, але коштів для цього не вистачає. Як вихід з цієї ситуації організатори бачуть у передбаченні  підтримки цього напрямку фінансування з підтримки хворих  на ці захворювання з держбюджету.

Коментарями про стан програми "Доступні ліки " у нашому місті поділився Ігор Винниченко, заступник директора з медичного обслуговування населення КНП СМР "Центр первинної медично-санітарної допомоги м. Слов'янська".

Захід відбувся за підтримки Інституту висвітлення війни та миру (IWPR Ukraine) та МЗС Королівства Норвегії.

Едуард Торський
фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: