Як правильно заряджати гаджети і економити електроенергію: лайфхаки від YASNO

Технічні описи та інструкції, які виробники справно вкладають у коробки новеньких пристроїв, так і залишаються не прочитаними. Бо ж користування гаджетами не є чимось новим для кожного з нас.

Щоб заощадити електроенергію та уникнути технічних несправностей, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO радить дотримуватися простих порад:

  • використовуйте оригінальний зарядний пристрій до кожного гаджету;
  • не залишайте надовго пристрій повністю розрядженим;
  • підзаряджайте гаджет, коли залишається не більше 20% заряду (чим більше циклів заряду, тим ресурc зарядки та його ефективність швидше знижуються);
  • не залишайте смартфон або планшет підключеними до електромережі після 100% зарядки (це може призвести до перегрівання і зменшення ресурсу акумулятора і додаткової витрати електроенергії);
  • якщо вам потрібно швидко зарядити гаджет, краще ним не користуйтесь в цей час або переведіть у режим «у літаку».

Одним із дієвих способів, який дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, є встановлення двозонного лічильника, що входить до набору Розумний Watt.

Якщо перенести заряджання гаджетів на період з 23:00 до 7:00, то це дозволить сплачувати вдвічі менше за електроенергію, яка споживається вночі.

Розумний Watt – це набір енергоефективних приладів, який кожен може підібрати індивідуально, враховуючи свої витрати електроенергії і побажання щодо економії. Замовити набір можна через інтернет на сайті YASNO або в будь-якому енергоофісі Донеччини з послугою встановлення «під ключ».

«Сьогодні більшість сімей користуються вдома багатьма гаджетами, що безпосередньо впливає на рівень енергоспоживання. Ми рекомендуємо способи для зменшення суми в платіжці за світло без обмежень у комфорті. Один із таких – це енергоефективний набір Розумний Watt. Вже більше 40 тисяч жителів Донеччини користуються двозонним лічильником і щодня економлять на оплаті за електроенергію до 50%», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: