Бережіть здоров’я ваших дітей! Держспоживслужба Слов’янська рекомендує


Шкільний вік - це час, коли організм дітей інтенсивно росте і розвивається, як у фізичному, так і розумовому аспекті. У школі у багато разів зростають навантаження на нервову систему дитини, адже саме тут він вчиться правилам дорослого  життя і самостійності.

Дивлячись  на темпи зростання організму дитини і зростаючі на нього навантаження в школі, дуже важливо правильно організувати харчування школяра і бути завжди в курсі того, наскільки збалансований його денний раціон.

Більшість працюючих батьків дають дитині гроші для харчування в шкільній їдальні, а після робочого дня цікавляться його успіхами на уроках. А над тим, чим харчувалася дитина цілий день, вони якось не замислюються. Як показує досвід, багато дітей не приділяють належної уваги правильному харчуванню та втамовують голод перекусами, вживаючи в їжу шкідливі для здоров'я продукти, які купують за власний кошт, видані батьками для харчування в їдальні. Під тиском телевізійної реклами уявлення дітей про здорове харчування змінилося в гіршу сторону.

Діти не бажають їсти в їдальні і віддають перевагу чіпсам, сухарикам, сосискам в тісті, картоплі фрі, сухій Мівіні, шоколадним батончикам і газованим напоям. Перекушуючи всухом’ятку, мозок дитини отримує помилковий сигнал, що він ситий. У дитини пропадає апетит, а потрібних організму поживних речовин, мікроелементів і вітамінів він не отримує. Крім того, харчування всухом’ятку є причиною розвитку у дітей гастритів, захворювань щитовидної залози, погіршення зору і інших хронічних захворювань. Через дефіцит білка і вітамінів в організмі, дитина дуже швидко втомлюється на уроках, у нього знижується успішність. Крім того, незбалансоване харчування призводить до порушення процесу зростання і підвищеної сприйнятливості дитячого організму до інфекційних захворювань.

Харчування багатьох школярів далеке від ідеального, тому завдання батьків і педагогів змінити ставлення дитини до свого здоров'я. З дитинства треба виробити у дітей звичку харчуватися не менше чотирьох разів на день, з них три - гарячими стравами. Батькам з вечора слід поцікавитися тим, що хотіла би з'їсти дитина вранці. Самий поживний і корисний сніданок для дитини пропонує найширший асортимент каш, тому підібрати найбільш смачний варіант для вашої дитини не складе будь-якого праці. Можна приготувати вівсяну, гречану, манну або рисову кашу, щоб зацікавити дитину їжею покладіть в кашу шматочки фруктів. З напоїв вранці школяру приготуйте чай, компот або какао. Дуже важливо, щоб раціон харчування школяра був різноманітним. Одні і ті ж страви не потрібно готувати кожен день. Якщо є можливість, то треба намагатися в обід організувати школяру гаряче харчування.

До складу обіду дитини повинні входити суп на м'ясному бульйоні, друге з гарніром з м'яса або риби, овочевий салат і сік або компот з фруктів. В полудень дитині бажано перекусити молоком і булочкою або какао з печивом. Вечерю школяр повинен з'їсти за дві години перед сном. Для вечері можна подавати всі страви, які ви готуєте на друге.

Готуючи їжу для сім'ї, пам'ятайте, що не всі страви однаково хороші як для дорослих, так і для дітей. Не годуйте дітей не до кінця прожареним м'ясом, сирими яйцями, сирокопченими м'ясними виробами, ковбасою, грибами, уникайте різних соусів і приправ, страв, приготованих у фритюрі, намагайтесь максимально обмежити вживання продуктів зі штучними барвниками, ароматизаторами, консервантами і стабілізаторами.

Протягом дня між основними прийомами їжі дітям шкільного віку рекомендовано вживати фрукти і овочі. Батькам слід врахувати, що щодня дитина повинна отримувати м'ясо, молочні продукти, овочі, фрукти і хліб. Яйця, риба, сир,  повинні бути присутніми в раціоні харчування дітей шкільного віку не рідше 2-х разів на тиждень.

Якщо в школі дитина відмовляється їсти або це неможливо з інших причин, намагайтеся компенсувати неправильне харчування дитини вдома. Звичайно, не можна допускати того, що дитина основну частину калорій отримував тільки ввечері.

Гаряче харчування школяра має вкрай важливе значення. Багаторічний досвід спостережень лікарів і педагогів показав, що учні, які не споживають серед навчального дня гарячу їжу, швидше втомлюються, частіше скаржаться на головні болі, втому, на болі в шлунку, поганий присмак у роті, поганий настрій і знижену працездатність. До того ж, згідно зі статистикою, хвороби шлунку серед дітей шкільного віку посідають друге місце після захворювань опорно-рухового апарату.

Словом, все більше фактів свідчить на користь обов'язкового гарячого харчування для всіх школярів під час їх перебування в школі. Учням пропонується різноманітний раціон, що включає зернові, крупи, м'ясні вироби, рибу, фрукти і овочі.

Правильна організація харчування школярів забезпечує організм дітей усіма ресурсами не тільки для зростання і розвитку, а й для зростаючих навантажень в школі, статевого дозрівання. І ваш внесок, як батьків, особливо важливий.

Бережіть здоров’я Ваших дітей!
Слов'янське районне управління Держпродспоживслужби

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: