Чтобы переночевать. Житель Краматорска заявил в полицию о “двойном убийстве”

Побив до смерті чоловіка, а жінку – задушив: таку інформацію про подвійне вбивство отримали поліцейські у Краматорську 1 березня близько 5-ої години ранку. 

Заявник повідомив, що знаходиться на мкрн. Лазурний поблизу одного з продуктових магазинів. Громадянин усвідомив свій злочин, тому добровільно вирішив здатися поліції.

Коли патрульні прибули на місце події, виявили 38-річного місцевого мешканця. На щастя, інформація, яку він розповів оператору колл-центру, не відповідала дійсності. Про це він сам розповів поліцейським під час спілкування. Та й ознак злочину на місці події патрульні не виявили.
З’ясувалося, у чоловіка складна життєва ситуація, він не мав місця для ночівлі, тому сподівався потрапити за ґрати. Й зробив завідомо неправдивий виклик на лінію 102.

Тож, окрім профілактичної бесіди, патрульні склали на заявника адмінматеріал за ст. 183 КУпАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб).
Нагадуємо вам, стаття 183 КУпАП несе адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу від 51 до 119 гривень.

Але ця сума є незначною, у порівнянні з тим, що роблячи неправдивий виклик, ви ризикуєте життям людей, які саме в цей час потребують допомоги!

Прес-служба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: