В Славянске пройдет “Поэтический десант”


Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Поетичний десант у Слов’янську» проводиться  щорічно, як правило, до Всесвітнього Дня поезії, який припадає на 21 березня. Цього року Фестиваль-конкурс
проводиться 20 березня, у п’ятницю.

Засновниками Фестивалю-конкурсу та організаторами є відділ культури Слов’янської міської ради, Донецька обласна організація Національної спілки краєзнавців України при підтримці Департаменту освіти і науки та Управління культури і туризму Донецької ОДА.

Метою та завданням Конкурсу є:

- відродження, розвиток та популяризація поезії як виду мистецтва;

- пошук, розкриття, підтримка творчих здібностей аматорів літератури, в тому числі серед дітей та молоді;

- виховання молодого покоління на багатій історії літературного руху; популяризація творчості письменників Донеччини, вшанування пам’яті талановитих літераторів рідного краю;

- обмін досвідом, зміцнення творчих зв’язків між літературно-мистецькими об’єднаннями, поетичними клубами, самодіяльними авторами та залучення їх до участі в культурному житті  міста та країни.

Місце проведення – м. Слов’янськ, Центральна міська бібліотека ім. Михайла Петренка. Адреса: площа Соборна, буд. 2-А, 1-й поверх.

Реєстрація учасників – з 9.00 до 10.00.

Урочисте відкриття – 10.00 – 11.00.

Положення про проведення фестивалю-конкурсу «Поетичний десант у Слов’янську» розміщене на Сайтах Слов’янської міської ради, Слов’янської міської бібліотеки ім. М.Петренка, у Фейсбуці в групі «Краєзнавці Слов’янщини».

Авторські вірші не більше 5-ти направляти на електронну пошту: poet.desantslav@ukr.net.

 Телефон для довідок: 050-9359560 – голова оргкомітету Валерій Іванович РОМАНЬКО.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: