Слов’янський фотолітопис Михайла Кравеліса

28 лютого у Центральній міський бібліотеці відбулось чергове засідання клубу сімейного дозвілля "Слов'янські вечорниці" за темою "Фоторафія".

Почесний краєзнавець України, ветеран журналістики Віктор Скрипник цікаво та змістовно розповів про видатного фотохудожника, нашого земляка Миїхайла Кравеліса.

Фотознімки Михайла Ілліча яскраво демонстрували події, будівництво нових підприємств, житлових мікрорайонів, палаців культури, санаторіїв, навчальних закладів та спортивних споруд.

Варто зазначити, сказав Віктор Петрович, що Михайло Кравеліс приділяв велику увагу природним куточкам Слов'янщини. Окремо фотомитець виконував особливі завдання, а саме фотографії - новаторів та передовиків виробництва, працівників різних сфер діяльності нашого міста.

Накопичення творчості, хисту та досвіду фото праці не тільки в країні, але і за її межами. Словом завляки його унікальним картинам-фото чимало людей на планеті дізнались, що є в Україні місто Слов'янськ та славетні жителі-трудівники.

Бібліотекар читального залу Центральної міської бібліотеки Вікторія Піддубна продемонструвала праці фотоїхудожника, та пригадала розповіді про талановитого земляка, що зберігають у своїй пам'яті словянці.

Колишня працівниця арматурно-ізоляторного заводу Галина Сімейко, лікар Віктор Марущак особисто спілкувались із Михайлом Іллічем та залишили добру пам'ять про нього.

З впевненістю слід визнати майстерність і незабутню спадщину Михайла Кравеліса.

Тому колектив осередку культури "Словянські вечорниці" підтримав пропозицію Віктора Скрипника зібрати і підготувати подробиці творчості для видання буклета до 90-річчя Михайла Кравеліса у 2012 році.

На проведенному заході лунали спогади про колег Михайла Ілліча: Олексія Баришникова, Дмитра Колесника, Генадія Пушкарьова, Олександра Рогова, Фаріда Сейфуліна.

В обговоренні цієї теми брали участь Володимир Глущенко, Ніна Нечитайлова, Людмила Гелівера, Валентина Рогова, Генадій Плотніченко, Любов Меженіна, Тетята Тачер, Борис Драмов.

Родзинкою неповторної зустрічі, звичайно став "десант" із школи мистецтв на чолі із викладачем Людмилою Желіховською. Її вихованці подарували грою на фортепіано відомі твори класиков музики світу.

Наступна зустріч клубу з темою "Весна" відбудеться 27 березня цього року.

Олександр Новицький


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: