Як не платити по-середньому: YASNO приймає показання електролічильників у мешканців Донеччини


Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO прийматиме показання лічильників з 28 лютого по 2 березня.

Якщо клієнт не повідомить дані, нарахування буде здійснено за середньодобовим споживанням. Відтак, сума в рахунку може не відповідати обсягу електроенергії, який було фактично використано.

Середньодобове споживання вираховується на основі двох останніх показань, що були передані клієнтом або зафіксовані контролером у попередні періоди. До цього обсягу електроенергії застосовується тариф та розраховується сума до сплати.

Щоб сплачувати за фактично використану електроенергію, а не за середньодобовим споживанням, важливо своєчасно повідомляти показання лічильника. Ці дані жителі Донеччини можуть передати оператору системи розподілу (ОСР), до мереж якого підключено будинок. Надалі ОСР передають цю інформацію електропостачальнику YASNO для проведення нарахувань.

Передати дані приладу обліку клієнти також можуть постачальнику YASNO:

«YASNO розвиває онлайн-сервіси і пропонує різні способи передачі показань лічильника, щоб кожен клієнт обрав найбільш зручний для себе. Витративши на це усього декілька хвилин щомісяця, клієнт отримає точні нарахування та сплачуватиме лише за спожиту електроенергію», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: