Экзамен для Донецких прокуроров. Кто не пройдет отсев на профпригодность?


З 2 по 5 березня 2020 року, на базі виставкового центру «АККО Інтернешнл», пройдуть два етапи атестації прокурорів регіональних прокуратур. Бажання пройти тестування висловили 242 прокурора Донеччини.

Процес буде аналогічним процедурі атестації в Офісі Генерального прокурора. Він проходитиме у три етапи: тест на знання законодавства, тест на загальні здібності та співбесіда з кадровою комісією. Для забезпечення безперервності роботи регіональних прокуратур передбачено тестування прокурорів кожної окремої прокуратури за різними графіками.

Читайте также: Прокуратура Славянска отчиталась о проделанной работе

Прокурори, які згідно положення про атестацію у ході першого етапу набрали 70 балів, допускаються до другого– тестування на загальні здібності та навички. У якому прохідний бал складає 93. До складу комісій входять працівники Офісу Генерального прокурора, представники міжнародних неурядових організацій, проектів міжнародної технічної допомоги та дипломатичних місій, що робить їх незалежними від зовнішніх та внутрішніх факторів впливу.

Усі допущенні до заключного етапу атестації, пройдуть перевірку на доброчесність, яка включатиме у себе відповідність витрат і майна, належного їм та членам їх родин, поведінки згідно з вимогами професійної етики.

Результати атестації будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

«Атестація прокурорів – дуже важливий етап реформування органів прокуратури, адже суспільство очікує від нас доброчесності, професійної роботи і реальних результатів», - зазначив прокурор Донецької області Євген Білоусов.

Прес-служби прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: