В Лиманском районе алкоголь продают даже детям…

Інспектори ювенальної превенції системно перевіряють, чи дотримуються продавці реалізатори закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.

Правоохоронці були приємно здивовані, що під час перевірки більшість продавців дотримувались встановлених правил і все ж запитували у молодих людей документи, що підтверджують досягнення ними повноліття.

Читайте также: Мошенник подделал банковские карты и украл 600 тыс грн

Але виявилося, що є такі, хто все ж "закриває очі" на вік покупця. В двох торгових закладах району були задокументовані факти продажу підліткам слабоалкогольних напоїв. Реалізтори виправдовувалися, що цього разу просто "забули" перевірити вік своїх клієнтів.

Відносно порушниць поліцейські склали протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Тепер їм доведеться сплатити штраф розміром від 510 до 1700 гривень.

В черговий раз звертаємось до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім - перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: