CHAMBER4MEMBERS – новий формат відвертого спілкування членів Донецької ТПП

25 лютого в приміщенні Донецької торгово-промислової палати відбулася зустріч з підприємцями — членами Палати. У неформальній атмосфері присутні обговорили нагальні питання ведення бізнесу, а також шляхи налагодження ефективної співпраці між ДТПП та підприємцями.

Ініціатором зустрічі виступила ДТПП. Президент  Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв поінформував присутніх про роботу Палати в минулому році, зробивши акцент на тому, що головна мета ДТПП – бути платформою для формування бізнес-зв'язків і комунікацій між бізнесом і владою.

- На мою думку, сьогоденні реалії та інтенсивність розвитку суспільства диктують умови для налагодження нових, сучасних комунікацій між членами Палати. І саме зустрічі в подібному неофіційному форматі, так би мовити «без краваток», сприяють налагодженню конструктивної взаємодії, яка є запорукою важливих змін у бізнес-середовищі. Тому вважаю, що CHAMBER4MEMBERS – це новий досвід і можливості, новий погляд на давно відомі речі, формування сучасної культури взаємозв’язків між Донецької торгово-промисловою палатою і її членами. У кожного підприємства своя специфіка, окрема роль і місце у суспільстві. Тому абсолютно необхідною є тісна взаємодія, яка забеспечить очікуваний позитивний результат.

Кілька нових членів ДТПП, що були присутні на зустрічі, отримали реєстраційні свідоцтва та членські квитки. Це ТОВ «АБ.ЗАБАВА», громадська організація «Союз ветеранів АТО Донбасу», ФОП Мирошниченко.

Під час спілкування підприємці презентували всій бізнес, ділилися з колегами і радощами, і складнощами.

Одну з важливих тем для обговорення підняв ректор Донбаської національної академії будівництва і архітектури Василь Кравець.

- В Донецькій і Луганській областях нині величезний дефіцит кваліфікованих будівельників. І представники різних компаній у пошуках кадрів часто приходять у нашу академію. У нас є ідея створити систему наскрізної будівельної освіти. Для цього у нас уже є майже все: і виш, і Дружківський житлово-комунальний коледж. Залишилося лише «приєднати» училище. На жаль, поки що остаточного рішення щодо цього немає. Але я сподіваюся, що все вдасться, бо коли нагальним стане питання відновлення Донбасу, нам будуть вкрай потрібні кваліфіковані будівельники.

Успішного фермера Сергія Свириденко, який займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів, турбує питання наявної типології виробництва харчових продуктів:

- Сьогодні в Україні підхід до підприємств, що працюють у сфері виробництва харчових продуктів, дуже застарілий - він діє ще з радянських часів. А цей бізнес, між іншим, останнім часом дуже стрімко розвивається, як у світі, так і в Україні. Проте у чинних нормах це ніяк не визначається. Хотілось би підняти це питання на законодавчому рівні.

- З моєї точки зору, налагодження неформальної комунікації ДТПП з підприємцями  дуже корисно. Особливо в такому форматі. Мені особисто було дуже цікаво почути колег. Я сподіваюсь, що від CHAMBER4MEMBERS буде конкретний результат — такі зустрічі потрібні для бізнесу. Вони показують, що підприємці — це конкретні люди, які працюють в нашому регіоні і до них можна звернутись при необхідності, — зазначає керівниця консалтингової фірми «Магістр» Ірина Жильцова.

Отже, CHAMBER4MEMBERS бути! Співрозмовники потиснули один одному руки й домовилися проводити зустрічі у такому форматі регулярно.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
4

Эта запись была размещена в рубрики: