Кто разрешил детям спиртное? В Лиманском районе 12-летние девочки ночью “кайфуют” в кафе

 

Поліцейські провели нічний рейд по розважальним закладам Лиманського району

Під час відпрацювання поліцейські перевірили місцеві кафе, бари та нічні клуби. Поява правоохоронців в клубі в селі Новоселівка стало несподіванкою в першу чергу для відвідувачів. Адже серед гостей кафе були неповнолітні.

Мета таких рейдів - виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртовмісної продукції та тютюнових виробів, а також перебування підлітків у розважальних закладах у нічний час.

В результаті перевірки в клубі о 23.00 годині співробітники ювенальної превенції виявили двох неповнолітніх дівчат, віком 12 років.


За результатами нічної перевірки поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 180-1 (Перебування неповнолітнього в розважальному закладі після 22:00 без супроводу дорослих) на господиню клубу.

Читайте также: Славянск криминальный: кража телефона раскрыта, мошенник разоблачен

Крім того, провели профілактичну бесіду з батьками дівчат

Поспілкувавшись з працівниками нічного закладу, поліцейські в черговий раз нагадали їм про адміністративну відповідальність, яка чекає їх у разі продажу сигарет і спиртного особам, які не досягли 18-річного віку. А також попередили, що крім штрафних санкцій, власникам торгових точок загрожує позбавлення ліцензії на право здійснення торгівлі.

Лиманське відділення поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
4

Эта запись была размещена в рубрики: