Теплове шахрайство! Хто покладе йому кінець?


В ответ на статью, на днях опубликованную в "Деловом Славянске", касающуюся начисления тарифов на услуги по теплоснабжению в г. Вышгороде, в адрес нашей редакции поступила информация от жителей Славянска, для которых прозрачность и корректность начисления платежей также есть актуальным вопросом.

В настоящее время они обратились в суд, для определения правильности начисления тарифов по теплоснабжению.

Ознайомившись з урядовою програмою від квітня 2019 року «Чесна платіжка» та враховуючи затвердження КМУ «Правил надання послуг з постачання теплової енергії» (постанова № 830 від 21.08.2019 р.), СПОЖИВАЧІ послуг з централізованого опалення зі Слов'янська, звернулись до виробника теплової енергії з пропозицією привести відносини у сфері теплопостачання у відповідність до вимог законодавства України та Договорів приєднання, складеним виробником та постачальником теплової енергії на централізоване опалення житлових приміщень для населення.

У більшості випадків постачальники проігнорували пропозиції Споживачів.

Як приклад надаємо Позовну заяву (уточнення позовних вимог) до Слов’янського міськрайонного суду позивача (особи 1) від 01.12.2019 р. (додаток 1).

Відповідачем (ВО «Слов’янськтепломережа») було надана інформація по 4-х питанням (1, 2, 5 та 6) з 8-ми.

По питанню 7 надана неправдива інформація.

Питання 3,4 та 8 відповідачем проігноровані, щ є проявом неповаги до суду.

У зв’язку з тим, що ненадання запитуємої інформації є грубим порушенням прав споживачів гарантованих Конституцією України, законодавства України та прав споживача і обов’язків виконавця, зазначених у договорі приєднання (додаток 3), складеного ОКП «Донецьктеплокомуненерго», позивач (особа 1) вдруге звернувся до Слов’янського міськрайонного суду з  клопотанням від 27.01.2020 р. (додаток 2).

Споживачі  послуги з постачання теплової енергії на централізоване опалення сподіваються, що завдяки втручанню Судової влади та підтримки органів місцевої влади громада Донеччини зможе покінчити з «тепловим шахрайством».

Мешканці міста також звернулись до громадського об’єднання «Наш дім Слов’янськ», яке на основі неофіційних вихідних даних, отриманих з різних джерел виконало перевірочний розрахунок витрат теплової енергії на централізоване опалення квартири особи 1 за опалювальні сезони з 2010 по 2019 роки (додаток 4).

Результати «теплового шахрайства» вражаючі.

Якщо Вам це цікаво, приєднуйтесь до особи 1 та звертайтесь до теплопостачальної організації з аналогічними запитами на отримання інформації.

Ваші права на її отримання зазначені у п.п. 14 та 15 Договору приєднання (додаток 3), складеним виробником та постачальником теплової енергії на централізоване опалення.

Наявність запитуємої інформації дозволить Вам примусити виробника та постачальника теплової енергії на централізоване опалення ВИКОНАТИ СВОЇ ОБОВ’ЯЗКИ, що викладені у Договорі приєднання у п.п. 14, 18 (14) та 20 (2,3,4) (додаток 3), що в свою чергу приведе до відповідності оплачених кількісних показників витрат теплової енергії на централізоване опалення Вашої квартири до фактично витрачених обсягів, внаслідок чого буду значно зменшені нарахування у платіжках.

За консультацією з вищенаведених питань можно звернутись за адресами - ГО «Наш дім – Слов’янськ»: slavtown@gmail.com, Артем’єв Валерій Іванович: vart61@ukr.net

ПЕРЕМОЖЕМО ТЕПЛОВЕ ШАХРАЙСТВО ТІЛЬКИ РАЗОМ!

Анатолій Жирний

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

58
1

Эта запись была размещена в рубрики: