Підлітки Слов’янська та району, що мают конфлікт з законом, стали учасниками заходу до Дня рідної мови

Профілактичну роботу із підлітками проводили співробітники поліції, учасники "Ліги майбутніх поліцейських", спеціалісти пробації та представники Центральної дитячої бібліотеки міста.

21 лютого - День рідної мови, який щорічно відзначається у всьому світі.

Про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності оголошено на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила у 1999 році в Парижі.

У приміщенні Центральної дитячої бібліотеки міста інспектори ювенальної превенції та спеціалісти пробації зібрали підоблікових підлітків, які раніше мали проблеми з законом. Проводити заняття допомогали представники "Слов'янського бюро правової допомоги" та учасники "Ліги майбутніх поліцейських".

Підлітки дізнались, мова – це унікальна культурна спадщина кожної окремої національності на планеті. У кожної з них є своя історія та особливості, які треба підтримувати та зберігати.

Робітники бібліотека розповіли про найбільш визначні літературні твори та видатних письменників, що відображали культуру та побут України за різних часів.

Такі заходи, які проводяться з дітьми, допомагають правоохоронцям визначити основні психологічні проблеми підлітків та допомогти їм їх подолати, виховати в них почуття патріотизму та поваги до свого міста та країни.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: