У “Друкарні” у Слов’янську визначили можливості електронної торгівлі для молоді та підприємців


21 лютого у Друкарні/ Drukarnia відбулась дискусія, присвячена шляхам підтримки місцевою владою, бізнесом та громадськістю самозайнятих осіб, мікро- та малих підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції.

 

У заході прийняли участь представники місцевої влади, ЗМІ, адміністрації, Слов'янського центру зайнятості, підприємці та інші зацікавлені особи.

У ході спілкування, кожен з учасників зустрічі розповів про ту діяльність, яку здійснює кожен з них, та були обговорені можливості обєднання зусиль для вирішення питань у розвитку підприємництва та взаємодії бізнесу між державними службами та підприємцями міста.

Також представники владних структур розповіли про досвід  допомоги підприємцям у відкритті власного бізнесу і статистику за минулий рік.

Проєкт «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» покликаний підтримувати та розвивати економічну спроможність жителів сходу України через розширення профорієнтації учнівської молоді та підтримки їх самозайнятості, сприяння започаткуванню бізнесу в галузі рукоділля і ручної роботи, та продажу власних продуктів в Інтернеті та можливостей електронної комерції на міжнародних онлайн-торгових майданчиках.

 Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: