Як в Слов’янському районі вшанували Героїв Небесної Сотні


20 лютого 2020 року минуло рівно 6 років з тих страшних лютневих подій, 6 років найстрашніших днів і ночей Революції Гідності, 6 років, як душі наших Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ відійшли у вічність через секундний постріл у груди, спину, голову, а разом з тим, у саме серце України і кожного українця зокрема!!!! Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.


І ми в глибокій скорботі та з великою вдячністю згадуємо Героїв, яких назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській…

Читайте также: В Славянске прошел памятный митинг в честь героев Небесной Сотни

Вони загинули за честь, за правду, за свободу, за гідне життя на рідній землі… І більшість з них – молоді і сильні. Ті, що лише починали жити…
Користувачі бібліотек-філій КЗ «Слов’янська РЦБС» приєдналися до цієї скорботної дати і вшанували пам`ять мужніх, незламних українців, чиї душі вже на небесах.

В рамках циклу інформаційно – просвітницьких заходів «НЕБЕСНА СОТНЯ…ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…» для широкого загалу користувачів з 16 лютого по 20 лютого 2020 року працювали книжкові виставки-фоторепортажі, виставки-пам’яті, виставки – перегляди, виставки - панорами фотодокументів, експозиції літератури, викладки книг та фотодокументів «Небесна Сотня…Герої не вмирають…», «Хай палають свічки пам’яті», «Вони пішли у вічність – Герої Майдану…», експрес-виставки «Небесна Сотня в вирій полетіла…», «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії», прес - викладки документальних друкованих матеріалів «Боротьба заради майбутного», «Сторінки історії розповідають», «Червона калина на білому снігу…» «Героям Небесної Сотні присвячується…», де увазі присутнім були запропоновані документальні матеріали, серед яких свідчення очевидців, спогади їхніх родичів, близьких, друзів, світлини та короткі життєписи Героїв Небесної Сотні, світлини та публікації з періодичних видань - про трагічну долю звичайних людей з різних куточків нашої держави.

Патріотичний сторітеллінг «Небесна Сотня – то в серцях вогонь» пройшов для масового користувача у відділі обслуговування центральної районної бібліотеки-філії для дорослих смт Билбасівка, де бібліотекарка нагадала присутнім про страшні події, які відбувалися протягом зими 2013-2014 років на Майдані в місті Києві, на вулицях Грушевського та Інститутській, розповіла, чому загиблих назвали НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ, разом з присутніми переглянула фото всіх загиблих, зачитала біографії Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання...

На бібліорепортаж «На варті наших душ Небесна Сотня», який пройшов в Билбасівській міській бібліотеці-філії для дітей, завітали користувачі різних вікових категорій, де бібліотекар розповіла присутнім про трагічні події Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, представила книги присвячені цим подіям.
В Райгородоцькій міській бібліотеці-філії для дітей відбувся перегляд відеоматеріалів «Сторінки історії нашої країни», де користувачі середнього шкільного віку, затамувавши подих, дивилися відео-фільми «Майдан. Шокуючі кадри», «Небесна Сотня. Поіменно» та інші.

Богородичанська сільська бібліотека - філія разом з сільським клубом провела годину спілкування «Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні» для школярів загальноосвітньої школи, де вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Незалежну Європейську Державу.

Сергіївська сільська бібліотека-філія разом з Сергіївською загальноосвітньою школою організувала та провела патріотичну бесіду з демонстрацією документального фільму «Герої Небесної Сотні» для старшокласників, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні, де показ стрічки починається з фільму «Зима, що нас змінила», де про дні протистояння розповіли очевидці тих подій, учасники і родичі загиблих.

Проведені години пам’яті, патріотичні години, уроки патріотичного виховання, історичні години, інформхвилинки, уроки мужності та години скорботи «Герої Небесної Сотні», «Герої не вмирають, просто йдуть…», «Ми Сотнею пішли у небо…» для користувачів різних вікових категорій в бібліотеках – філіях для дорослих смт Райгородок, сел.Андріївка, сіл Андріївка, Маяки, Тетянівка, Дмитрівка, Мирне, Хрестище, Микільське, Долина, Сидорове познайомили присутніх з історичними подіями, що змінили політичне обличчя України, ще раз нагадали про подвиг Героїв Небесної Сотні з чисельними документальними фото часів Майдану. В ході заходів користувачі переглянули відеоролики «Мамо не плач», «Майдан. Як це було», «Пам’яті «Небесної Сотні», а під мелодію гімну-реквієму «Плине кача по Тисині» хвилиною мовчання пом’янули загиблих героїв…

Карпівська та Долинська сільські бібліотеки-філії провели майстер – клас з плетіння патріотичних браслетів зі стрічок та виготовлення паперових голубів не тільки для користувачів - дітей бібліотеки. Учасники майстер-класів з великим задоволенням виготовляли обереги зі стрічок та паперових ангелів та дарували свої вироби односельцям на знак єдності та неподільності нашої держави..
А Дмитрівська, Карпівська, Маяківська та Сидорівська сільські бібліотеки-філії разом з активними читачами відвідали могилу Героя Небесної Сотні – земляка Івана Пантелєєва та місце загибелі військовослужбовців під час проведення АТО для вшанування хвилиною мовчання загиблих та покладання квітів…
Сотні історій, сотні людських життів, сотні Героїв!.. Ми їх згадуємо, бо не маємо права забути!..

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
21

Эта запись была размещена в рубрики: