Подпольные казино не сдаются. Полиция Украины только в феврале закрыла 65 “игралок”Із початку лютого співробітники Національної поліції України припинили діяльність 65 підпільних гральних закладів

Серед них 58 інтерактивних клубів, п’ять залів із ігровими автоматами та два покерні клуби. За результатами відпрацювань поліцейські вилучили гральне обладнання вартістю понад чотири мільйони гривень.

Мобільні групи у цілодобовому режимі продовжують відпрацьовувати інформацію про можливе функціонування об’єктів грального бізнесу. Деякі заклади, попри заборону, намагалися відновити свою роботу. Однак правоохоронці вкотре завадили їх намірам.

Так, із початку лютого поліцейські припинили роботу 65 закладів, які працювали виключно уночі. Гравців у них запускали лише після попереднього дзвінку. Серед викритих - 58 інтерактивних клубів, п’ять залів з ігровими автоматами та два покерні зали. Найбільше підпільних ігорних закладів було виявлено в Дніпрі та Одесі.

Читайте также: В Украине появится реестр лудоманов. Как легализуют игорные залы

За результатами відпрацювань слідчі та оперативники територіальних управлінь стратегічних розслідувань поліції вилучили 858 одиниць грального обладнання вартістю понад 4,3 мільйони гривень.
Зокрема 699 одиниць комп’ютерної техніки, 61 гральний автомат, 13 столів для гри у покер та 85 одиниць іншого обладнання, за допомогою якого забезпечувалося функціонування цих закладів.

Для оперативного реагування та вжиття заходів по закриттю об’єктів грального бізнесу просимо громадян повідомляти про функціонування гральних закладів на спецлінію «102» або на урядову «гарячу» лінію за номером 15-45 категорія № 5.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: