Китай готовий вкласти $600 млн у добудову Слов’янської ТЕС під держгарантії

Слов'янська ТЕС
Фото: mind.ua

Китайський уряд готовий вкласти в добудову та реконструкцію Словянської теплоелектростанції за умови надання під державних гарантій. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на радника з торгово-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюня.

Читайте также:  Славянская ТЭС в ТОП-20 загрязнителей воздуха в Украине

«Dongfang Electric International (Ченду, провінція Сичуань) – одна з найбільших компаній КНР в галузі традиційної енергетики. У грудні 2018 року був підписаний інвестиційний договір між цією корпорацією і ПАТ «Донбасенерго». Угода передбачає спільну реалізацію проекту з будівництва нового енергоблоку №6 на Слов'янській теплоелектростанції. Китайська сторона готова інвестувати в цей проект понад $600 млн за умови надання держгарантії українською стороною», – цитується він у повідомленні. Пише mind

Згідно з повідомленням, реконструкція енергоблоку Слов'янської ТЕС дозволить значно знизити собівартість виробленої електроенергії, спалювати низькосортне вугілля без додавання природного газу.

Як повідомлялося, Китай став головним торговельним партнером України.

Про проблеми Слов'янської ТЕС та шляхи їх вирішення Mind детально розповідав у матеріалі: «Вчимося жити без антрациту: Україна зупинила 5 із 7 антрацитових ТЕС».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
5

Эта запись была размещена в рубрики: