Сортування сміття та проблеми Словкурорту. Еко-активісти зустрілись у Друкарні

17 лютого у на платформі "Друкарня" у Слов'янську відбулась друга зустріч еко-активних містян. Разом з експертами говорили про сортування сміття та що кожен пересічний громадянин може зробити для цього на рівні міста.

Також обговорювались наявні проблеми Слов'янського курорту. Небайдужі городяни разом намагались шукати шляхи їхнього вирішення.

Запрошений на захід депутат Слов'янської ради Ігор Жиров розповів про поточний стан проблеми збирання та сортування сміття, і про наш обовязок як громадян сортувати сміття, щоб максимально ефективно утилізувати його згодом.

Він також розповів про те, що зараз ще не налажена інфраструктура переробки сміття - немає контейнерів для роздільного його збирання, та комунальні служби також ще не готові до вирішення цієї проблеми.


Зараз збором сміття та його сортуванням займаються люди, що опинились в складній життєвій ситуації. Активісти, більшість яких складали молоді люди, також запропонували своє бачення вирішення цього питання.

Ще одним питанням, що розглядалось на заході, стало питання екологічної ситуації на Слов'янському курорті. Місцевими активістами було запропоновано організувати прибирання парку курорту у найближчі місяці.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
4

Эта запись была размещена в рубрики: