Кто и как нас будет возить по Славянску. С горожанами решили посоветоваться

 

Нареканий на работу и (особенно) состояние маршруток в Славянске - не счесть! ДС также многократно писал о проблеме обслуживания пассажиров на городских маршрутах. Возможно, в следующем году (или ранее)что-то изменится в лучшую сторону. Именно с этой целью городской совет решил провести электронные консультации с общественностью в отношении работы городского общественного транспорта.

На официальном сайте Славянского городского совета разещена информация, которая может заинтересовать неравнодушных граждан. Особенно тех, кто часто пользуется городским транспортом.

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю [14 лютого 2020 12:01]
Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить електронні консультації з громадськістю:
Виконавчий комітет Слов'янської міської ради

Назва проекту акта:
Проект рішення виконкому Слов’янської міської ради «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську»

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю:
- мешканці та гості міста різних вікових та соціальних категорій (якість послуг пасажирського автомобільного транспорту);
- виконавчий комітет Слов'янської міської ради (забезпечення стабільних, безпечних та якісних перевезень пасажирів міським автотранспортом загального користування);
- суб’єкти господарювання (автомобільні перевізники) (прозорий механізм визначення на конкурсних засадах суб’єктів господарювання, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Збереження кваліфікованих працівників).

 

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін
Якісне та безпечне надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Електрона адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень
Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі з 14.02.2020 року по 14.03.2020 року включно на електронну адресу Слов'янської міської ради: postmaster@slavrada.gov.ua або шляхом розміщення власного коментаря на вебплатформі електронних консультацій за посиланням https://consult.e-dem.tools/npas/128

Читайте также: Маршрутки Славянска проверены: общее состояние — обнять и плакать

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення:
Відділ транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (0626) 66-41-31;
Відділ з питань внутрішньої політики Слов’янської міської ради (0626) 62-13-09

Прізвище, ім'я відповідальної особи органу місцевого самоврядування:
Макієнко Римма Вікторівна - начальник відділу транспорту та зв’язку Слов'янської міської ради;
Кравченко Дмитро Валерійович - начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення, яке проводиться в період з 14.02.2020 року по 14.03.2020 року включно.

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

17
2

Эта запись была размещена в рубрики: