Полиция Донетчины “накрыла” огромную партию контрафактных сигарет

 
Співробітники управління стратегічних розслідувань, слідчого управління поліції Донецької області за процесуального керівництва обласної прокуратури провели понад 90 обшуків в торгівельних закладах на території Донеччини та інших регіонів.

З незаконного обігу вилучено великі партії цигарок без акцизних марок та гроші від їх незаконного збутуНаразі слідчо-оперативні заходи тривають. У рамках відкритого кримінального провадження поліція відпрацьовує всіх осіб, причетних до реалізації нелегальних цигарок, та встановлює канал постачання фальсифікату.

Читайте также: Славянск криминальный: грабеж в центре и две кражи по краям

Залучивши понад 500 правоохоронців, проведено понад 90 обшуків на території 4 областей. За місцями мешкання фігурантів, у складських та офісних приміщеннях виявлено та вилучено 1500 ящиків тютюнових виробів, грошові кошти на суму понад 900 тисяч гривень, які були одержані від злочинної діяльності, чорнові записи, комп’ютерну техніку, а також вогнепальну зброю та набої.

Встановлено, що ділки отримували від незаконного продажу тютюнових виробів мільйонні прибутки. Торгівля велася не тільки на Донеччині – контрафактний товар переправляли до інших регіонів України.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
4

Эта запись была размещена в рубрики: