В Славянске перепроверят всех бомжей. Профилактика для антисоциальных элементов

 

Протягом п'яти днів особи без певного роду занять та місця проживання перевірялись на причетність до злочинів, скоєних на території обслуговування.

Співробітники карного розшуку поліції Слов'янська завершили проведення профілактичного відпрацювання щодо осіб з антисоціальним способом життя - як місцевих мешканців, так і тих, хто прибув з інших регіонів України або тимчасово окупованих територій.

Читайте также: Не по Хуану Марихуана. У пенсионера из Славянска изъяли канабис

З 10 до 14 лютого особи без певного роду занять та місця проживання проходили опитування та дактилоскопію (зняття відбитків пальців), перевірялись на причетність до правопорушень, скоєних на території обслуговування поліції Слов'янська.

Під час цієї роботи був виявлений чоловік 2000 року народження, причетний до крадіжки із проникненням у житло, який ухилявся від суду. Його було поміщено до ізолятору тимчасового тримання та обрано запобіжний захід.

Усього правоохоронці відпрацювали 116 громадян, з кожним із яких провели профілактичну роботу із метою попередження скоєння ними злочинів у майбутньому.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
3

Эта запись была размещена в рубрики: