Спортсмени із Маяків найкращі! За результатами змагань “Шкільної волейбольної ліги України” у Слов’янську

12 лютого 2020 року в рамках Всеукраїнських змагань «Шкільна волейбольна ліга України» в спортивному залі Слов’янського хіміко-механічного  технікуму  відбувся районний етап змагань з волейболу серед юнаків 2003 р. н. та молодше.

Участь в змаганнях прийняли 6 команд   загальноосвітніх шкіл району, а саме: Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Дмитрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Долинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Маяківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Привільська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом всієї гри тривала напруженість та інтрига, але по результатам змагань сильнішими стали:

ІІІ місце – команда Долинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

ІІ місце – команда Привільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

І місце виборола команда Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації та медалі відповідного ступеню, команда-переможець здобула Кубок  за зайняте перше місце.